Menu

Uczelnie

UczelnieDo Kampanii informacyjnej Systemu DZ przyłączają się kolejne uczelnie w całym kraju. Na terenie szkół pojawiły się plakaty informacyjne, naklejki oraz ulotki. Na stronach internetowych uczelni studenci mogą zapoznać się z zasadą funkcjonowania Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE.

Studenci należą do grup najbardziej narażonych na utratę dokumentów tożsamości. Bardzo ważne jest więc, aby wiedzieli jak reagować w takich sytuacjach, żeby uniknąć szeregu przykrych konsekwencji.

Ze względu na bardzo ważny społecznie aspekt funkcjonowania Systemu DZ zapraszamy do współpracy uczelnie na terenie całego kraju. Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o włączenie się do tej niezwykle pożytecznej społecznie inicjatywy.

Współpraca opiera się na umieszczeniu na terenie uczelni, materiałów informujących, o tym dlaczego, jak i gdzie poszkodowani studenci mogą zastrzec utracone dokumenty tożsamości (drukowane materiały mogą zostać do Państwa przesłane ze Związku Banków Polskich; prosimy tylko o kontakt: nr telefonu i e-mail znajdą Państwo na końcu tego komunikatu).

Bardzo cennym źródłem wiedzy dla studentów byłoby także umieszczenie stosownej informacji na stronach internetowych szkół, włącznie z banerami i linkiem do strony internetowej Kampanii Systemu DZ www.DokumentyZastrzezone.pl bądź w uczelnianych wydawnictwach
    

Przykładowa treść komunikatu do umieszczenia na stronie internetowej:

    "Utraciłeś dokumenty? Nie ryzykuj! Zastrzeż je w banku!"

Banery internetowe są do pobrania w dziale:

    "GRAFIKA DZ/Banery www"

Związek Banków Polskich opracował odpowiednie materiały informacyjne, które może otrzymać każda uczelnia.

Aby otrzymać w/w materiały informacyjne (plakaty, naklejki) prosimy o kontakt z:

    Aleksandra Wierzejska: tel. (22) 48 68 426;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aby móc podziękować Państwu za pomoc przy tej inicjatywie prosimy o przesyłanie na w/w adres e-mail logotypów oraz adresów stron www uczelni, które z przyjemnością umieścimy na tej stronie.

Kampanię aktywnie wspierają już: